• Opłata za książki

• Bardzo prosimy o wpłatę

za podręczniki do wychowania przedszkolnego oraz

książki do języka angielskiego

w dniach opłat za żywienie    (od 6 - 12 września).

Język angielski - dzieci 5-6 letnie: 35,60zł

Podręczniki przedszkolne:

2,5 - 3 latki: 84zł

4 latki: 94zł

5 i 6 latki: 139zł.

• Informacja dla rodziców

•  Drodzy Rodzice,

przypominamy, że:

- ze względów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni skrócić ,,Dni Adaptacyjne” o 1 dzień, tj. odbędą się w poniedziałek i wtorek od 9.00 – 11.00.

- dnia 1 września zaczynamy pracę w przedszkolu. Dzieci przychodzą do przedszkola w zadeklarowanych przez rodziców godzinach ( zmiany godzin pobytu dziecka w przedszkolu można dokonać co miesiąc z wyprzedzeniem 10 dni przed 1 dniem kolejnego miesiąca).

- w dniu 1 września nie będzie odwozów i dowozów.

- wszelkie informacje dotyczące platformy i-przedszkole (e- dziennik) oraz organizacji pracy przedszkola zostaną przekazane w dniach 1 – 2 września.

- koszt podręczników wynosi:

2,5 – 3 latki:  84,00 zł

4- latki: 94,00 zł

5-latki: 139,00 zł

6-latki: 139,00 zł

• INFORMACJE DLA RODZICÓW

• " Przedszkolna wyprawka"

Drodzy Rodzice,

W nadchodzącym roku szkolnym/przedszkolnym proponujemy wyprawkę w innej formie niż dotychczas.

Rodzice dla swojego dziecka przygotują:

- szczoteczkę i pastę do zębów ( kubeczki dla każdego dziecka będą zakupione przez przedszkole nowe               i zostaną podpisane ),

- piórnik, a w nim: gumka, ołówek, kredki „bambino” grube,

- teczkę z gumką ( na prace plastyczne dzieci )

- obuwie na zmianę ( kapcie )

- najmłodsze dzieci – w podpisanej reklamówce/torebce komplet ubrań na zmianę.

Powyższe artykuły należy przynieść w dniach 1-2 września ( czwartek – piątek ).

Pozostałe artykuły papiernicze planujemy zakupić ze składki ( 100zł od dziecka ). Środki czystości, artykuły higieniczne, papiernicze, które pozostały z ubiegłego roku wystarczą na start. Decyzja co do szczegółów wyprawki ( w tym składki ) na I półrocze czy cały rok zostanie podjęta po konsultacji z rodzicami na pierwszym zebraniu ( wstępnie 6 września – wtorek, data i godzina zebrania zostanie ogłoszona pod koniec sierpnia ).

Ponadto informujemy, że:

- należy podpisać piórnik, teczkę i szczoteczkę,

- do przedszkola nie przynosimy worków, plecaków, gdyż kapcie raz przyniesione pozostają w przedszkolnej szatni,

- dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych napojów, smakołyków czy zabawek (oprócz posiłków, woda jest dla dzieci zawsze dostępna ).

DNI ADAPTACYJNE

dla nowo przyjętych dzieci odbędą się

w dniach 29 – 31 sierpnia 2022r w godzinach od 9.00 do 11.00

w budynku przedszkola.

Prosimy o przyniesienie dla dzieci butów na zmianę.